2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa pojemności pamięci masowych OceanStor 5500 V5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest, opisana szczegółowo w pkt. II, Opisu Przedmiotu Zamówienia rozbudowa pojemności posiadanych przez Zamawiającego 2 szt. macierzy dyskowych Huawei Oceanstor 5500 V5, wraz z montażem i konfiguracją w dwóch lokalizacjach serwerowni Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 644362-2025
Interne Kennung: Z.261.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001