2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie rzek i kanałów na terenie NW Szczecinek – odcinkowe utrzymanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi służące bieżącemu utrzymaniu cieków i urządzeń wodnych w stałej sprawności technicznej na obszarze działalności Nadzoru Wodnego w Szczecinku, Zarządu Zlewni w Pile
Vorherige Bekanntmachung: 364176-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Koszenie rzek i kanałów na terenie NW Szczecinek
Interne Kennung: D.ROZ.2710.16.2025