805897-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzwerkserver – Dostawa i montaż urządzeń infrastruktury serwerowni wraz z przebudową pomieszczenia i instalacją systemów wspomagających
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż urządzeń infrastruktury serwerowni wraz z przebudową pomieszczenia i instalacją systemów wspomagających
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń infrastruktury serwerowni wraz z wykonaniem prac budowlano-instalacyjnych polegających na przebudowie pomieszczenia serwerowni oraz instalacji systemów wspomagających. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentacji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z Prawa Opcji