805916-2025 - Ergebnis
Polen – Aussaat von Baumsamen – USŁUGI SADZENIA DRZEW I KRZEWÓW, USŁUGI ZAKŁADANIA RÓŻANEK, TRAWNIKÓW I ŁĄK KWIETNYCH W CHORZOWIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGI SADZENIA DRZEW I KRZEWÓW, USŁUGI ZAKŁADANIA RÓŻANEK, TRAWNIKÓW I ŁĄK KWIETNYCH W CHORZOWIE
BeschreibungW zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: - usługi sadzenia drzew, - usługi sadzenia krzewów, - usługi zakładania różanek, - usługi zakładania trawników i łąk kwietnych, - zakup, transport i rozścielenie kory sosnowej drobno mielonej, - zakup, transport i rozścielenie ziemi urodzajnej Zamówienie należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne KennungRZP.271.353.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
LosLOT-0001