2. Verfahren
Verfahren
Titel: End User Devices
Beschreibung: Het leveren van End User Devices inclusief dienstverlening € 9.750.000,-
Interne Kennung: 20250506-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van End User Devices inclusief dienstverlening € 9.750.000,-
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20250506-005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1