805946-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
Beschreibung1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe określa SWZ. 2. Podane ilości artykułów są wielkościami szacunkowymi i mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy, z tym że wartość zakupionych artykułów nie przekroczy wartości umowy. Zmiany nie spowodują obniżenia wartości zamówienia o więcej niż 30% zaoferowanej kwoty. Wykonawcy nie będzie przysługiwać prawo do roszczeń z tego tytułu. 3. Dostarczany towar powinien spełniać Polskie Normy przenoszące normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszące te normy albo Polskie Normy.4. Artykuły powinny być wolne od wad i zanieczyszczeń, w zamkniętych i nieuszkodzonych opakowaniach, o swoistej barwie, smaku i zapachu. Artykuły nie mogą wykazywać oznak nieświeżości, pleśnienia, zepsucia lub zawilgocenia. Wszystkie artykuły muszą posiadać określone terminy przydatności do spożycia i muszą być znakowane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Wykonawca dostarczy produkt wytworzony zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy. 5. Termin przydatności do spożycia liczony od daty dostawy musi wynosić: dla części nr 1–4 – nie mniej niż 6 miesięcy.
Interne KennungPN/11/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelARTYKUŁY SPOŻYWCZE RÓŻNE
BeschreibungBUDYŃ BEZ CUKRU (o smaku waniliowym lub śmietankowym)– 250 kg BULION JARZYNOWY - 2 200 kg CUKIER BIAŁY- 6300 kg CUKIER WANILIOWY- 100 kg CYNAMON -70 kg CZOSNEK GRANULOWANY.- 110 kg GRANULAT SOJOWY.- 800 kg HERBATA CZARNA GRANULOWANA.- 550 kg KAWA ZBOŻOWA- 1050 kg KETCHUP ŁAGODNY– 750 kg KISIEL BEZ CUKRU.- 1400 kg KOPEREK SUSZONY.- 120 kg KOSTKA SOJOWA.- 1900 kg KOTLET SOJOWY-270 kg KWASEK CYTRYNOWY- 30 kg LIŚĆ LAUROWY- 90 kg MAJERANEK- 150 kg MAJONEZ- 5500 kg MUSZTARDA- 450 kg OCET SPIRYTUSOWY 10% - 950 l OLEJ UNIWERSALNY 8500 l PAPRYKA MIELONA SŁODKA- 145 kg PIEPRZ CZARNY MIELONY- 160 kg PIETRUSZKA NAĆ SUSZONA- 110 kg PROSZEK JAJECZNY (CAŁE JAJA)- 450 kg PRZYPRAWA DO ZUP W PŁYNIE TYPU MAGGI- 950 kg PRZYPRAWA UNIWERSALNA TYPU JARZYNKA/ VEGETA- 750 kg SOS BIAŁY, w proszku- 750 kg SOS BOLOŃSKI, w proszku- 650 kg SOS GRZYBOWY, w proszku- 1150 kg SOS PIECZENIOWY, w proszku- 800 kg SÓL WARZONA JODOWANA SPOŻYWCZA- 3000 kg SYROP OWOCOWY (zaprawa do napojów) - 2550 l TRUSKAWKA MROŻONA- 200 kg ZIELE ANGIELSKIE ZIARNO (korzennik lekarski)- 60 kg ZUPA BARSZCZ CZERWONY, w proszku- 350 kg ZUPA GULASZOWA, w proszku- 530 kg ZUPA PIECZARKOWA, w proszku- 830 kg ZUPA ŻUREK, w proszku- 600 kg
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15863000 Tee, 15870000 Würzmittel, 15332100 Verarbeitetes Obst
LosLOT-0002
TitelPRODUKTY ZBOŻOWE I STRĄCZKOWE
BeschreibungCIECIERZYCA- 2000 kg FASOLA BIAŁA „JAŚ”- 6500 kg GROCH ŁUSKANY- 6300 kg KASZA JĘCZMIENNA ŚREDNIA - 16 000 kg KASZA KUKURYDZIANA- 4100 kg KASZA MANNA- 7850 kg MAKARON BEZJAJECZNY- 25 000 kg MĄKA PSZENNA TYPU 500 – 550- 4600 kg MĄKA ZIEMNIACZANA (skrobia)- 1230 kg PŁATKI OWSIANE- 2500 kg RYŻ ŁUSKANY BIAŁY- 13 800 kg
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15613000 Getreidekornerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 03211300 Reis, 15851100 Ungekochte Teigwaren
LosLOT-0003
TitelPRZETWORY OWOCOWO – WARZYWNE
BeschreibungDŻEM TRUSKAWKOWY- 8000 kg GROSZEK KONSERWOWY, po odcieku- 950 kg KONCENTRAT POMIDOROWY 30%- 3900 kg KUKURYDZA KONSERWOWA, po odcieku- 850 kg MARMOLADA WIELOOWOCOWA- 8200 kg MUS JABŁKOWY- 3200 kg OGÓREK KONSERWOWY, po odcieku – 530 kg POWIDŁA ŚLIWKOWE- 1900 kg SZCZAW KONSERWOWY MIELONY- 350 kg PIECZARKI KROJONE, po odcieku- 200 kg PAPRYKA KONSERWOWA, po odcieku- 200 kg
Interne KennungCzęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332100 Verarbeitetes Obst
LosLOT-0004
TitelKONSERWY RYBNE
BeschreibungPAPRYKARZ RYBNY Konserwa rybna 160 – 330 g/ szt., skład: mięso ryb nie mniej niż 30%, ryż, cebula, koncentrat pomidorowy, olej roślinny, sól, błonnik jabłkowy, przyprawy. Opakowanie jednostkowe – puszka metalowa łatwootwieralna: 1400 kg SAŁATKA RYBNA Z WARZYWAMI Konserwa rybna 160 – 330g/ szt., skład: mięso ryb nie mniej niż 30%, m.in. cebula, marchew, seler, koncentrat pomidorowy, przyprawy. Opakowanie jednostkowe – puszka metalowa łatwootwieralna: 900 kg
Interne KennungCzęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15235000 Fischkonserven