See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 10/ZP/25 Dostawa medali resortowych i znaków specjalnych – III CZĘŚCI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa medali resortowych i znaków specjalnych – III CZĘŚCI: 1) część I – Medal ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU wraz z BARETKĄ; 2) część II – Medal SIŁY ZBROJNE W SŁUŻBIE OJCZYZNY wraz z BARETKĄ; 3) część III – Znak Specjalny „Za Ochronę Granicy Rzeczypospolitej Polskiej” z legitymacjami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ) oraz OPZ (załącznik nr 7 do SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 509701-2025
Interne Kennung: 10/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512200 Medaillen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Medal ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU wraz z BARETKĄ
Beschreibung: część 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 10/ZP/25 Część I
Los: LOT-0002
Titel: Medal SIŁY ZBROJNE W SŁUŻBIE OJCZYZNY wraz z BARETKĄ
Beschreibung: część 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 10/ZP/25 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Znak Specjalny „Za Ochronę Granicy Rzeczypospolitej Polskiej” z legitymacjami
Beschreibung: część 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy
Interne Kennung: 10/ZP/25 - część 3
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf