2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova a rozšíření expozic Krkonošského muzea
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace a rozšíření expozic Krkonošského muzea ve Vrchlabí – v prostorách objektů čp. 222 až 224 v ulici nám. Míru ve Vrchlabí. V rámci plnění veřejné zakázky budou realizovány (dodány) zejména: interiér expozice (mobiliář), AV technika, AV obsahy, osvětlení. Veřejná zakázka není dělena na části. Předmět veřejné zakázky bude spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Programu Interreg Česko – Polsko 2021 – 2027, a to v rámci projektu „Krkonoše - historie a tradice ožívají / Karkonosze - historia i tradycje ożywają“, reg. č. projektu CZ.11.02.01/00/23_004/ 0000048. V podrobnostech viz zadávací podmínky.
Interne Kennung: 001/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 92225000 Interaktives Fernsehen, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen, 92521100 Museumsausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001