806073-2025 - Ergebnis
Polen – Netzwerkaufrüstung – Modernizacja połączeń sieci w serwerowni głównej Urzędu Miasta Krakowa, związana z dostawą stosu przełączników sieciowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja połączeń sieci w serwerowni głównej Urzędu Miasta Krakowa, związana z dostawą stosu przełączników sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja połączeń sieci w serwerowni głównej Urzędu Miasta Krakowa, związana z dostawą stosu przełączników sieciowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 682549-2025
Interne Kennung: IT-07-1.271.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja połączeń sieci w serwerowni głównej Urzędu Miasta Krakowa, związana z dostawą stosu przełączników sieciowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowy wraz z załącznikami.