2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie NR REFERENCYJNY: DZP-OK.2610.357.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i montaż mebli dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie - numer referencyjny DZP-OK.2610.357.2025. Zamawiający wzywa wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, następujących podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia: POTWIERDZAJĄCYCH SPEŁNIENIE WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU Nie dotyczy POTWIERDZAJĄCYCH BRAK PODSTAW WYKLUCZENIA 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy dotyczącej braku prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2021 r., poz.275), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę , albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ; 4) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy oraz oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 6 do SWZ;
Vorherige Bekanntmachung: 607547-2025
Interne Kennung: DZP-OK.2620.357.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż mebli dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie NR REFERENCYJNY: DZPOK.2610.357.2025
Beschreibung: Dostawa i montaż mebli dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie - numer referencyjny DZP-OK.2610.357.2025.
Interne Kennung: DZP-OK.2610.357.2025