2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia mienia i interesów Gminy Miasto Zgierz wraz z jednostkami budżetowymi i instytucjami kultury oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. i Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. (2 części)
Beschreibung: Usługa ubezpieczenia mienia i interesów Gminy Miasto Zgierz wraz z jednostkami budżetowymi i instytucjami kultury oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. i Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. (2 części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: Usługa ubezpieczenia mienia i interesów Gminy Miasto Zgierz wraz z jednostkami budżetowymi i instytucjami kultury oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. i Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. (2 części). Szczegółowy opis zawiera załącznik do SWZ. 1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki w okolicznościach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, w wysokości do 40% wartości zamówienia podstawowego. 2. Zakres zamówień wskazanych w pkt. 1 może obejmować: uzupełnienie limitów ochrony, sumy ubezpieczenia określonej w systemie na pierwsze ryzyko lub sumy gwarancyjnej po wypłacie odszkodowania, podniesienie limitów ochrony lub sumy gwarancyjnej w celu spełnienia wymagań kontrahentów Zamawiającego, przedłużenie terminu ochrony, ubezpieczenia mienia nieobjęte limitem klauzuli automatycznego pokrycia. 3. W zależności od zakresu zamówienia wskazanego w pkt. 2 zastosowanie mieć będą poniżej określone warunki, na których zostanie ono udzielone. W przypadku gdy przedmiotem zamówienia będzie: przedłużenie terminu ochrony - składka zostanie wyliczona proporcjonalnie do ilości dni udzielonej przez Wykonawcę ochrony, bez stosowania zasady składki minimalnej dla wystawionej polisy, z zastosowaniem stawek/składek ustalonych dla zamówienia podstawowego, ubezpieczenie mienia, nieobjęte limitem klauzuli automatycznego pokrycia oraz przedłużenie terminu ochrony – składka zostanie wyliczona proporcjonalnie do ilości dni udzielonej przez Wykonawcę ochrony, bez stosowania zasady składki minimalnej dla wystawionej polisy, z zastosowaniem stawek/składek ustalonych dla zamówienia podstawowego, uzupełnienie lub podniesienie limitów ochrony lub sumy gwarancyjnej/ sumy ubezpieczenia określonej w systemie na pierwsze ryzyko – wysokość składki będzie przedmiotem odrębnych ustaleń pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą. 4. Inne warunki, w szczególności zakres ochrony ubezpieczeniowej, obowiązywać będą zgodnie z warunkami przyjętej Oferty Wykonawcy oraz realizowane na zasadach umowy podstawowej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: Usługa ubezpieczenia mienia i interesów Gminy Miasto Zgierz wraz z jednostkami budżetowymi i instytucjami kultury oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. i Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. (2 części). Szczegółowy opis zawiera załącznik do SWZ. 1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki w okolicznościach określonych w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, w wysokości do 20% wartości zamówienia podstawowego. 2. Zakres zamówień wskazanych w pkt 1 może obejmować: ubezpieczenia nowo nabytych pojazdów, uzupełnienie limitów ochrony, sumy ubezpieczenia określonej w systemie na pierwsze ryzyko lub sumy ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania, podniesienie limitów ochrony lub sumy ubezpieczenia w celu spełnienia wymagań kontrahentów Zamawiającego, przedłużenie terminu ochrony. 3. W zależności od zakresu zamówienia wskazanego w pkt. 2 zastosowanie mieć będą poniżej określone warunki, na których zostanie ono udzielone. W przypadku gdy przedmiotem zamówienia będzie: ubezpieczenie nowo nabytego pojazdu oraz przedłużenie terminu ochrony - składka zostanie wyliczona proporcjonalnie do ilości dni udzielonej przez Wykonawcę ochrony, bez stosowania zasady składki minimalnej dla wystawionej polisy, z zastosowaniem stawek/ składek ustalonych dla zamówienia podstawowego, uzupełnienie lub podniesienie limitów ochrony, sumy ubezpieczenia określonej w systemie na pierwsze ryzyko – wysokość składki będzie przedmiotem odrębnych ustaleń pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą. 4. Inne warunki, w szczególności zakres ochrony ubezpieczeniowej, obowiązywać będą zgodne z warunkami przyjętej Oferty Wykonawcy oraz realizowane na zasadach umowy podstawowej. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości udzielenia zamówienia z wolnej ręki, o której mowa w ust. 1, Wykonawca zobowiązuje się do zawarcia umowy na warunkach określonych w niniejszym paragrafie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen