2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie uczelnią oraz świadczenie usług serwisu i rozbudowy
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie uczelnią oraz świadczenie usług serwisu i rozbudowy, szczegółowo opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: SZP.272.993.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż w ramach realizacji niniejszego postępowania może skorzystać z prawa opcji, szczegółowo opisanego w § 37 projektu umowy.