2. Verfahren
Verfahren
Titel: OBMĚNA LŮŽEK V DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM HORNÍ BŘÍZA
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zdravotnických prostředků, a to 170 ks elektricky polohovatelných pečovatelských lůžek včetně příslušenství a 75 ks matrací do Domova pro osoby se zdravotním postižením. Vše dle požadavků zadavatele uvedených v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: CN/89/CN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192120 Krankenhausbetten, 39143112 Matratzen, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje: a) prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa nebo válečný konflikt. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění; b) navýšení kupní ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech; c) prodloužení předpokládané doby dodání, pokud dojde k průtahům v zadávacím řízení. Stanovená dodací lhůta v týdnech zůstane zachována; Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje: nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně; V případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.