2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie ICT-systeem beschikbaarheid brandweervrijwilligers
Beschreibung: De Veiligheidsregio Hollands Midden heeft behoefte aan een applicatie waarmee de beschikbaarheid van brandweervrijwilligers en ploegen inzichtelijk kan worden gemaakt. De applicatie dient hardware-onafhankelijk te zijn en dient indien gewenst gekoppeld te kunnen worden aan diverse hardware devices, zoals o.a. pagers, smartphones en laptops. De applicatie wordt gebruikt voor het inzichtelijk maken van de dagelijkse beschikbaarheid van vrijwilligers voor de vrijwilligerskazernes van de VRHM. Het gaat uitdrukkelijk niet om een roostersysteem voor het maken van roosters voor de beroepskazernes. Beschikbaarheidssoftware voor brandweervrijwilligers voor alle vrijwillige kazernes van de Veiligheidsregio Hollands Midden.
Interne Kennung: M2510 0585
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1