2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bohumínská městská nemocnice – pavilón LDN
Beschreibung: Novostavba pavilonu LDN je obdélníkový třípodlažní objekt s plochou střechou o půdorysných rozměrech cca 41x47 m a výšky 13 m. Objekt LDN je navržen jako ocelobetonová skeletové konstrukce založena na hlubinných základech (pilotech). V 1. NP se nachází společenská a administrativní část, vč. zázemí zaměstnanců (šatny, sprchy), lékařské oddělení společně se sesternou a dále technické zázemí pro zajištění funkčnosti celého objektu. V 2. a 3. NP je totožná opakující se dispozice pro klienty (pacienty), kdy každý pokoj disponuje svým hygienickým zázemím a to WC s umývadlem a sprchovým koutem. V pavilonu vznikne 34 pokojů se 66 lůžky. Na střeše objektu se budou nacházet fotovoltaické panely. Součástí díla je napojení na rozvod NN, přípojku vody, kanalizace. Provedena bude nová přípojka tepla z plynové kotelny pavilonu E, přípojka kyslíku a přípojka optického vedení. Za objektem bude vybudováno 13 parkovacích stání včetně úpravy příjezdových komunikaci včetně terénních a sadových úprav. Bude provedeno nové veřejné osvětlení v parkové části. Příjezd na staveniště bude z ul. Ovocná, kde bude v místě stávajícího sjezdu vybudována příjezdová komunikace na stavbu. Vybavení interiéru není součástí předmětu veřejné zakázky, pouze koordinace prací s dodavatelem interiéru.
Interne Kennung: MUBO/52317/2025/INV/Ka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ stanoví, že v případě, že bude smlouva předčasně ukončena z důvodu předpokládaných ve smlouvě nebo jinak v souladu s právními předpisy platnými v ČR, vyhrazuje si zadavatel možnost změny dodavatele pro zbývající nerealizovanou část předmětu veřejné zakázky (nedokončenou část díla) a právo následně přistoupit k posouzení nabídky dodavatele, který se v rámci zadávacího řízení umístil v návaznosti na provedené hodnocení nabídek jako druhý v pořadí, a smlouvu ve zbývajícím rozsahu realizace veřejné zakázky uzavřít s tímto dodavatelem za cenových podmínek dle nabídky tohoto dodavatele. Tento postup je zadavatel případně oprávněn zopakovat i v případě dodavatele dalšího v pořadí.