See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Informatieanalist iStandaarden
Beschreibung: Team Gegevensuitwisseling in de Zorg bestaat uit circa 45 collega’s en is verdeeld over een aantal clusters. Elk cluster verricht werkzaamheden die gericht zijn op de gegevensuitwisseling in de zorg. Zorginstituut Nederland zoekt een Informatieanalist iStandaarden in de periode van 1 december 2025 tot en met 31 december 2026 voor gemiddeld 36 uren per week. Als Informatieanalist iStandaarden hou je je bezig met het ontwikkelen, opzetten en uitwerken van functionele en technische specificaties voor de iStandaarden in het Pgb domein. Samen met je collega’s werk je aan de iStandaarden om de processen van ketenpartijen goed te ondersteunen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000