See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie - Sąd Rejonowy w Miechowie, Sąd Rejonowy w Myślenicach i Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej
Beschreibung: Cz. 1: Miechów Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Miechowie: pl. Kościuszki 3a, Miechów; os. Sikorskiego 15A, Miechów; ul. Jana Pawła II 5, Słomniki; Cz. 2: Myślenice Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Myślenicach: ul. Piłsudskiego 7, Myślenice; ul. Słowackiego 21, Myślenice; ul. Rynek 22a, Dobczyce. Cz. 3: Sucha Beskidzka Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej ul. Mickiewicza 11, Sucha Beskidzka.
Vorherige Bekanntmachung: 639564-2025
Interne Kennung: ZP.261.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Miechowie:
Beschreibung: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Miechowie: pl. Kościuszki 3a, Miechów; os. Sikorskiego 15A, Miechów; ul. Jana Pawła II 5, Słomniki
Interne Kennung: ZP.261.31.2025 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Myślenicach
Beschreibung: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Myślenicach: ul. Piłsudskiego 7, Myślenice; ul. Słowackiego 21, Myślenice; ul. Rynek 22a, Dobczyce.
Interne Kennung: ZP.261.31.2025 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej
Beschreibung: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej ul. Mickiewicza 11, Sucha Beskidzka.
Interne Kennung: ZP.261.31.2025 cz. 3