806786-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie projektu modernizacji zbiornika retencyjnego Jabłonowiec w leśnictwie Płochocin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu modernizacji zbiornika retencyjnego Jabłonowiec w leśnictwie Płochocin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Wykonanie projektu modernizacji zbiornika retencyjnego Jabłonowiec w leśnictwie Płochocin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: ZG.270.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Wykonanie projektu modernizacji zbiornika retencyjnego Jabłonowiec w leśnictwie Płochocin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ