See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy. Odpad musi być zagospodarowany w instalacji, do której Wykonawca posiada tytuł prawny oraz, w której prowadzona jest działalność w zakresie przetwarzania odpadów w procesie odzysku R1 (unieszkodliwianie termiczne) w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zmianami). Zagospodarowanie dotyczy szacowanej ilości 2 500 Mg odpadów
Interne Kennung: ZP 21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy. 1) Sukcesywne przyjęcie do zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad musi być zagospodarowany w instalacji, do której Wykonawca posiada tytuł prawny oraz, w której prowadzona jest działalność w zakresie przetwarzania odpadów w procesie odzysku R1 (unieszkodliwianie termiczne) w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zmianami). Zagospodarowanie dotyczy szacowanej ilości 2 500 Mg odpadów
Menge: 2 500 Tonnen