806944-2025 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich, dla których organizatorem jest Powiat Oleśnicki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich, dla których organizatorem jest Powiat Oleśnicki
Beschreibung1. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV) 1.1. Główny: 60112000-6 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w ramach powiatowych przewozów pasażerskich, których organizatorem jest Powiat Oleśnicki. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z projektem umowy stanowiącym załącznik do SWZ, wraz z rozkładami jazdy będącymi załącznikiem nr 1 do tej umowy. 2. Zamówienie obejmuje świadczenie usług w zakresie publicznego transportu publicznego na 8 liniach komunikacyjnych: 1) Linia P-1 Lipka- Dziadowa Kłoda- Syców; 2) Linia P-2 Dziadów Most –Dziadowa Kłoda - Stradomia Wierzchnia - Syców; 3) Linia P-3 Syców – Twardogóra – Syców; 4) Linia P-4 Twardogóra – Goszcz - Syców; 5) Linia P-5 Międzybórz – Twardogóra – Grabowno Wielkie – Międzybórz 6) Linia P-6 Oleśnica – Szczodrów – Syców; 7) Linia P-7 Kraszów – Międzybórz – Syców – Międzybórz; 8) Linia P-8 Syców – Dziadowa Kłoda – Oleśnica. 3. Szacowana wielkość usług przewozowych w okresie realizacji zamówienia wynosi 494 714,00 wozokilometrów, a w podziale na poszczególne lata: - w roku 2026- 247 357,00 wozokilometrów, - w roku 2027- 247 357,00 wozokilometrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w § 1 projektu umowy. 4. Z tytułu świadczenia usługi transportowej wykonawca będzie pobierał wynagrodzenie będące iloczynem: sumy wozokilometrów wykonanych wg rozkładów jazdy na wszystkich kursach oraz stawki za 1 wozokilometr zaoferowanej w postępowaniu. Jednocześnie wynagrodzenie to będzie pomniejszane przez Wykonawcę o wartość sprzedanych biletów, a więc także o otrzymane przez Wykonawcę dopłaty od Województwa Dolnośląskiego do biletów ulgowych. 5. Usługa transportowa będzie świadczona na ośmiu liniach komunikacyjnych w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz ferii zimowych i letnich. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian rozkładów jazdy w trakcie realizacji usługi. Wykonawca zapewnia punkt stacjonarny do sprzedaży biletów zlokalizowany na terenie powiatu oleśnickiego umożliwiający zakup biletów w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dodatkowo Wykonawca umożliwia zakup biletów jednorazowych oraz przedłużanie biletów miesięcznych w autobusach. 6. Ceny biletów miesięcznych i jednorazowych ustala Zamawiający na podstawie uchwały Rady Powiatu Oleśnickiego. 7. Wykonawca dysponuje w celu realizacji przedmiotowego zamówienia min. 9 pojazdami kategorii M3 spełniającymi minimalne wymagania techniczne określone dla pojazdów przeznaczonych do realizacji przewozów: a) są wyprodukowane nie wcześniej niż w roku 2008, b) są sprawne pod względem technicznym oraz estetyczne i czyste wewnątrz i na zewnątrz, c) są wyposażone w przednią tablice kierunkową zawierającą numer linii , nazwy linii i oznaczenia organizatora publicznego transportu zbiorowego d) posiadają min. 58 miejsc siedzących, e) są wyposażone w urządzenia GPS umożliwiające bieżące śledzenie lokalizacji pojazdu ( link do aplikacji udostępniony zostanie Zamawiającemu), f) są wyposażone w kasy fiskalne, posiadające pozytywną opinię ministra właściwego do spraw finansów publicznych, g) posiadają ubezpieczenie OC i NNW dla każdego autobusu realizującego przewozy. Szczegóły dotyczące opisu i wymogów przedmiotu zamówienia oraz środków transportu zawiera załącznik nr 10 do SWZ-projekt umowy. III. Termin realizacji zamówienia Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. i nie dłużej niż do dnia 31.12.2027 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w ramach powiatowych przewozów pasażerskich, których organizatorem jest Powiat Oleśnicki. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z projektem umowy stanowiącym załącznik do SWZ, wraz z rozkładami jazdy będącymi załącznikiem nr 1 do tej umowy. 2. Zamówienie obejmuje świadczenie usług w zakresie publicznego transportu publicznego na 8 liniach komunikacyjnych: 1) Linia P-1 Lipka- Dziadowa Kłoda- Syców; 2) Linia P-2 Dziadów Most –Dziadowa Kłoda - Stradomia Wierzchnia - Syców; 3) Linia P-3 Syców – Twardogóra – Syców; 4) Linia P-4 Twardogóra – Goszcz - Syców; 5) Linia P-5 Międzybórz – Twardogóra – Grabowno Wielkie – Międzybórz 6) Linia P-6 Oleśnica – Szczodrów – Syców; 7) Linia P-7 Kraszów – Międzybórz – Syców – Międzybórz; 8) Linia P-8 Syców – Dziadowa Kłoda – Oleśnica. 3. Szacowana wielkość usług przewozowych w okresie realizacji zamówienia wynosi 494 714,00 wozokilometrów, a w podziale na poszczególne lata: - w roku 2026- 247 357,00 wozokilometrów, - w roku 2027- 247 357,00 wozokilometrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w § 1 projektu umowy. 4. Z tytułu świadczenia usługi transportowej wykonawca będzie pobierał wynagrodzenie będące iloczynem: sumy wozokilometrów wykonanych wg rozkładów jazdy na wszystkich kursach oraz stawki za 1 wozokilometr zaoferowanej w postępowaniu. Jednocześnie wynagrodzenie to będzie pomniejszane przez Wykonawcę o wartość sprzedanych biletów, a więc także o otrzymane przez Wykonawcę dopłaty od Województwa Dolnośląskiego do biletów ulgowych. 5. Usługa transportowa będzie świadczona na ośmiu liniach komunikacyjnych w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz ferii zimowych i letnich. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian rozkładów jazdy w trakcie realizacji usługi. Wykonawca zapewnia punkt stacjonarny do sprzedaży biletów zlokalizowany na terenie powiatu oleśnickiego umożliwiający zakup biletów w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dodatkowo Wykonawca umożliwia zakup biletów jednorazowych oraz przedłużanie biletów miesięcznych w autobusach. 6. Ceny biletów miesięcznych i jednorazowych ustala Zamawiający na podstawie uchwały Rady Powiatu Oleśnickiego. 7. Wykonawca dysponuje w celu realizacji przedmiotowego zamówienia min. 9 pojazdami kategorii M3 spełniającymi minimalne wymagania techniczne określone dla pojazdów przeznaczonych do realizacji przewozów: a) są wyprodukowane nie wcześniej niż w roku 2008, b) są sprawne pod względem technicznym oraz estetyczne i czyste wewnątrz i na zewnątrz, c) są wyposażone w przednią tablice kierunkową zawierającą numer linii , nazwy linii i oznaczenia organizatora publicznego transportu zbiorowego d) posiadają min. 58 miejsc siedzących, e) są wyposażone w urządzenia GPS umożliwiające bieżące śledzenie lokalizacji pojazdu ( link do aplikacji udostępniony zostanie Zamawiającemu), f) są wyposażone w kasy fiskalne, posiadające pozytywną opinię ministra właściwego do spraw finansów publicznych, g) posiadają ubezpieczenie OC i NNW dla każdego autobusu realizującego przewozy. Szczegóły dotyczące opisu i wymogów przedmiotu zamówienia oraz środków transportu zawiera załącznik nr 10 do SWZ-projekt umowy. III. Termin realizacji zamówienia Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. i nie dłużej niż do dnia 31.12.2027 r