2. Verfahren
Verfahren
Titel: Baseline-, midline- en endline-evaluatie - Afrikaans Centrum voor Schoolleiderschap – Leiders in het onderwijs – LEAD-pijler (ACSL-LIT-LEAD)
Beschreibung: Raamcontract voor de evaluatie van het ACSL-LIT-LEAD-programma, bestaande uit drie metingen (baseline, midline en endline). De specifieke focus en doelstelling van elke evaluatieopdracht zullen in afzonderlijke taakomschrijvingen worden gespecificeerd, maar zullen over het algemeen gericht zijn op de resultaten van het programma op uitkomstniveau in de vier LIT-uitbreidingslanden en op pan-Afrikaans niveau. De evaluatie beoordeelt de voortgang van de doelstellingen, activiteiten, outputs en resultaten, en informeert over of doet aanbevelingen voor herziening, aanpassing van de aanpak, doelstellingen, enz. Specifieke onderwerpen die van belang zijn voor het leerproces zijn gender, gelijkheid en sociale inclusie, en de uitbreiding van de ACSL-aanpak naar andere partnerlanden. Er zal technische bijstand worden verleend voor het verfijnen van de veranderingstheorie die ten grondslag ligt aan het programma en voor het formuleren van aanbevelingen in samenwerking met het programmateam en de partners. De evaluatie vormt een aanvulling op en bouwt voort op de regelmatige monitoring van het programma en op het onderzoeksgedeelte van het programma, met inbegrip van de longitudinale impactstudie.
Interne Kennung: VVOB ZM 2025 11 01 GGa -
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure: sui generis (sociale en andere specifieke diensten)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VVOB ZM 2025 11 01 GGa - - 1
Interne Kennung: 1