806982-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění města Benešov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění města Benešov
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pojišťovací služby spojené s pojištěním majetku proti vybraným rizikům a s pojištěním odpovědnosti za újmu (za škodu) na dobu určitou od 1. 4. 2026 do 31. 3. 2030 v rozsahu a podle zadávacích podmínek veřejné zakázky.
Interne KennungMUBN/485777/2025/ORI
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací dokumentace je v kompletní podobě uveřejněna na profilu zadavatele https://ezak.benesov-city.cz
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenKrom vyhrazené změny závazku dle čl. 3.2 této zadávací dokumentace si zadavatel dále vyhrazuje tyto změny závazku v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona: Zadavatel si vyhrazuje změnit v průběhu trvání smluvního vztahu soupis majetku, který bude pojištěn (příloha č. 6 ZD), přičemž tato změna může spočívat jak v odstranění jednotlivých položek seznamu, tak v jejich rozšíření o nově nabytý majetek. Tato změna tedy nebude měnit celkovou povahu veřejné zakázky, půjde pouze o změnu rozsahu služeb poskytnutých ze strany dodavatele a změnu rozsahu předmětu pojištění.