See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika PAN w Warszawie z podziałem na 7 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego zgodnie ze specyfikacją zamieszczoną w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 784395-2025
Interne Kennung: 15/DAG/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego – Komputery dla grupy badawczej
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego zgodnie z OPZ
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa sprzętu komputerowego – Laptopy dla grupy badawczej
Beschreibung: Dostawa laptopów zgodnie z OPZ
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa sprzętu komputerowego – Laptopy dla pracowników Obserwatorium Cerro Murphy
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa sprzętu komputerowego – Laptop
Beschreibung: Dostawa laptopa zgodnie z OPZ
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa sprzętu komputerowego –Zestaw komputerowy
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa sprzętu komputerowego – Zestaw komputerowy
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa sprzętu komputerowego – Laptop
Interne Kennung: część 7