2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w obiektach MSZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń w obiektach MSZ w Warszawie w lokalizacjach wskazanych dla części I.
Vorherige Bekanntmachung: 646153-2025
Interne Kennung: BP.260.51.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń w obiektach MSZ w Warszawie w lokalizacjach wskazanych dla cz. I.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji na zasadach określonych w załączniku nr 2 do SWZ - PPU §21 oraz w OPZ dla danej części.