807102-2025 - Ergebnis
Polen – Brennstoffe – Sukcesywne dostawy paliw w 2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy paliw w 2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do stacji paliw Zamawiającego, położonej w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej 37, paliw z podziałem na części: CZĘŚĆ 1: Sukcesywne dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej CZĘŚĆ 2: Sukcesywne dostawy gazu płynnego propan butan
Vorherige Bekanntmachung640142-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0002
Titel1. CZĘŚĆ 1: Sukcesywne dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia: CZĘŚĆ 1 - Sukcesywne dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w okresie 12 miesięcy paliw ciekłych w ilości minimalnej: - olej napędowy (ON) - 650 000 litrów - benzyna bezołowiowa 95 oktanowa (Pb95) – 190 000 litrów 2.Wskazana w pkt 1. ilość paliw jest ilością minimalną. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw (do 40% wartości zamówienia podstawowego) w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Maksymalna ilość paliw z uwzględnieniem prawa opcji określona zostaje na: -olej napędowy (ON) – 910 000 litrów -benzyna bezołowiowa (Pb95) - 266 000 litrów. 3.Do wyliczenia ceny oferty przyjmuje się ilości minimalne paliw, wskazane w pkt 3.1. powyżej (bez prawa opcji), natomiast ostateczna ilość dostarczonych paliw wynikać będzie z faktycznie wykonanych dostaw.
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji do 40% wartości zamówienia podstawowego ) dla części 1 i części 2). Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie prawa opcji, nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Warunki skorzystania z prawa opcji: -skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku wyczerpania zamówienia podstawowego i zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia w okresie trwania niniejszej umowy bez dodatkowego oświadczenia; -prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe; -Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; -Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i we wzorze umowy. Do obliczenia wartości dostawy w ramach prawa opcji będą przyjęte stawki jednostkowe i ceny jak dla zamówienia podstawowego. -skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
LosLOT-0003
Titel2. CZĘŚĆ 2: Sukcesywne dostawy gazu płynnego propan butan
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia: CZĘŚĆ 2 - Sukcesywne dostawy gazu propan butan 2.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w okresie 12 miesięcy gazu płynnego propan butan (LPG) do stacji paliw Zamawiającego położonej w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej 37 w ilości minimalnej 65 000 litrów. 3.Wskazana w pkt 2. ilość gazu jest ilością minimalną. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości gazu LPG (do 40% wartości zamówienia podstawowego) w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Maksymalna ilość gazu LPG z uwzględnieniem prawa opcji określona zostaje na 91 000 litrów. 4.Do wyliczenia ceny oferty przyjmuje się ilości minimalne LPG, wskazane w pkt 4.1. powyżej (bez prawa opcji), natomiast ostateczna ilość dostarczonego LPG wynikać będzie z faktycznie wykonanych dostaw.
Haupteinstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji do 40% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości gazu LPG (do 40% wartości zamówienia podstawowego) w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Maksymalna ilość gazu LPG z uwzględnieniem prawa opcji określona zostaje na 91 000 litrów. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie prawa opcji, nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Warunki skorzystania z prawa opcji: -skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku wyczerpania zamówienia podstawowego i zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia w okresie trwania niniejszej umowy bez dodatkowego oświadczenia; -prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe; -Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; -Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i we wzorze umowy. Do obliczenia wartości dostawy w ramach prawa opcji będą przyjęte stawki jednostkowe i ceny jak dla zamówienia podstawowego. -skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.