See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch Ambulance Management Systeem
Beschreibung: De meldkamer ambulancezorg van de GGD Flevoland gebruikt voor het managen van de ambulanceritten een softwareapplicatie dynamisch ambulancemanagement (DAM). In verband met de inkoopuitgaven aan de DAM applicatie en haar aanbestedingsplicht, heeft GGD Flevoland onderzocht in hoeverre alternatieve applicaties dan de huidige en die aan alle door de GGD Flevoland gestelde eisen voldoen, in de markt beschikbaar zijn. Omdat die naar inzicht GGD Flevoland er niet zijn onderhandelt de GGD met de huidige leverancier over het contract. Zie motivering onder Nadere inlichtingen. Niet van toepassing
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DAM applicatie
Beschreibung: Niet van toepassing net
Interne Kennung: 1