See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie gunning Accountancy 2025 e.v. gemeente Waalre
Beschreibung: De gemeente Waalre wil de accountantswerkzaamheden over de boekjaren vanaf 2025 aanbesteden. De opdracht aan de huidige accountant is geëindigd met de controle over het boekjaar 2024. Dit vraagt om een snelle start van de werkzaamheden richting eindejaarscontrole 2025 en daarmee flexibiliteit van de opdrachtnemer. De opdracht bestaat uit het uitvoeren van accountantscontrolewerkzaamheden en de natuurlijke adviesfunctie voor de Gemeente Waalre. We onderscheiden de volgende diensten: 1. De Jaarrekeningcontrole 2. Natuurlijk advies De controlewerkzaamheden en de natuurlijke adviesfunctie vormen een coherent geheel dat door één accountantskantoor wordt uitgevoerd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadere offerte uitvraag onder een DAS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000