807170-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen – Zakup i sukcesywna dostawa implantowanych urządzeń do elektroterapii serca dla potrzeb Pracowni Urządzeń Wszczepianych Serca Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa implantowanych urządzeń do elektroterapii serca dla potrzeb Pracowni Urządzeń Wszczepianych Serca Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup i sukcesywna dostawa implantowanych urządzeń do elektroterapii serca dla potrzeb Pracowni Urządzeń Wszczepianych Serca Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono Załączniku nr 2 oraz Załącznikach 2.1 i 2.2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (wymagane parametry techniczno-funkcjonalne) dla pakietu nr 1 i 2, Załącznik nr 2a Zestawienie użyczonego sprzętu dla pakietu nr 1 i 2. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, Załącznik nr 3a do SWZ – projektowane postanowienia umowy użyczenia. Zamawiający zastrzega sobie prawo odpowiedniej modyfikacji projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego – Załącznik nr 3 do SWZ, w przypadku gdy jednemu wykonawcy udzielone zostanie zamówienie publiczne na więcej niż jedno zadanie niniejszego postępowania.
Interne KennungEZ/174/2025/MW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1 - Stymulator bezelektrodowy z aktywna fiksacją z zestawem wprowadzającym
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono Załączniku nr 2 oraz Załączniku 2.1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (wymagane parametry techniczno-funkcjonalne) dla pakietu nr 1, Załącznik nr 2a Zestawienie użyczonego sprzętu dla pakietu nr 1.
Interne KennungPAKIET 1
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 - Całkowicie podskórny kardiowerter-defibrylator z zestawem do implantacji i telemonitoringu S-ICD
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono Załączniku nr 2 oraz Załączniku 2.2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (wymagane parametry techniczno-funkcjonalne) dla pakietu nr 2, Załącznik nr 2a Zestawienie użyczonego sprzętu dla pakietu nr 2.
Interne KennungPAKIET 2