807201-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Zakup energii elektrycznej czynnej nietrakcyjnej na okres 01.01.2026r. – 31.12.2027r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej czynnej nietrakcyjnej na okres 01.01.2026r. – 31.12.2027r.
BeschreibungZakup energii elektrycznej czynnej nietrakcyjnej (zasilanie do infrastruktury na terenie stacji Gdynia Cisowa Postojowa, obiektów budowlanych przy linii kolejowej nr 250 i ogrzewania rozjazdów) na okres 01.01.2026r. – 31.12.2027r.
Vorherige Bekanntmachung692928-2025
Interne KennungSKMMU.086.47.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001