2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění služeb podpory a rozvoje Informačního systému Digitální technické mapy Prahy a Středočeského kraje (IS DTM PSK) po dobu pěti let a služby následné podpory pro transformaci do navazujícího prostředí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb podpory a rozvoje Informačního systému Digitální technické mapy Prahy a Středočeského kraje (IS DTM PSK) po dobu pěti let. Zakázka zahrnuje zejména: • převzetí stávajícího systému IS DTM PSK, • poskytování služeb podpory po dobu pěti let ode dne převzetí systému, • poskytování služeb rozvoje systému, • poskytování konzultační podpory, • poskytování technické a konzultační podpory při předání systému a transformaci obsahu do nového prostředí.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212326 Entwicklung von Abbildungssoftware, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZAK 25-0101.6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72212326 Entwicklung von Abbildungssoftware, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Navýšení rozsahu rozvojových požadavků. - Zadavatel si, v souladu s ust. § 100 odst. 2, ve spojení s ust. § 222 odst. 10 písm. a) zákona, vyhrazuje nahradit dodavatele realizační smlouvy účastníkem zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako druhá nejlepší , a to v případě, že: a) realizační smlouva bude ukončena odstoupením, včetně důvodů uvedených v ust. § 223 odst. 1 až 4 zákona, nebo v případě, že bude ukončena výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele, nebo v případě zániku právnické osoby vybraného dodavatele bez právního nástupce, b) dojde k převedení práv a povinností z realizační smlouvy z vybraného dodavatele na dodavatele nového.