See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa autobusów elektrycznych wraz z systemami ich ładowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa 10 sztuk fabrycznie nowych, nieeksploatowanych, całkowicie niskopodłogowych/niskowejściowych jednoczłonowych autobusów EV, klasy MIDI (7 szt.) i MAXI (3 szt.) do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, o specyfikacji technicznej zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych wraz z dodatkowym wyposażeniem, oprogramowaniem i dokumentacją. 2) dostawa i montaż 5 sztuk fabrycznie nowych ładowarek stacjonarnych plug-in, oraz dostawa 5 sztuk fabrycznie nowych ładowarek mobilnych zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 1/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31158100 Batterieladegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: a. dostawa 10 sztuk fabrycznie nowych, nieeksploatowanych, całkowicie niskopodłogowych/niskowejściowych jednoczłonowych autobusów EV, klasy MIDI (7 szt.) i MAXI (3 szt.) do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, o specyfikacji technicznej zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych wraz z dodatkowym wyposażeniem, oprogramowaniem i dokumentacją. b. dostawa i montaż 5 sztuk fabrycznie nowych ładowarek stacjonarnych plug-in oraz dostarczenie 5 sztuk fabrycznie nowych ładowarek mobilnych zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. *Autobusy EV (dalej również „autobusy elektryczne” lub „autobusy”) – na potrzeby niniejszego postępowania zdefiniowane jako autobusy w rozumieniu art. 2 pkt 41 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym, wykorzystujące do napędu wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania, zgodnie z art. 2 ust. 12 Ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych. 2) W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca także m. in.: a. Udzieli na rzecz Zamawiającego uprawnień Autoryzowanej Stacji Obsługi, w zakresie obsługi i napraw dostarczonych autobusów EV, zgodnie z warunkami określonymi we Wzorze umowy (Załączniku nr 6 do SWZ). b. Przeprowadzi szkolenia pracowników Zamawiającego w zakresie, o jakim mowa w OPZ zgodnie z warunkami określonymi we Wzorze umowy (Załączniku nr 6 do SWZ) i w Opisie przedmiotu zamówienia (Załączniku nr 1 do SWZ). c. Przekaże Zamawiającemu niezbędne instrukcje, katalogi, specyfikacje, dokumentacje techniczne oraz inne wymagane opracowania odnoszące się do przedmiotu umowy, określone we Wzorze umowy (Załączniku nr 6 do SWZ) i w Opisie przedmiotu zamówienia (Załączniku nr 1 do SWZ) i dostarczy je wraz z licencjami na korzystanie z tej dokumentacji. d. Dostarczy niezbędne oprogramowania i systemy, o których mowa w Załącznikach do Opisu przedmiotu zamówienia (Załączniku nr 1 do SWZ), wraz z dokumentacją oraz licencjami.
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31158000 Ladegeräte, 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse