See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa chromatografu cieczowego z detektorem z matrycą diodową HPLC-DAD oraz chromatografu gazowego GC-MS-MS dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest dostawa przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Chromatografu cieczowego z detektorem DAD (HPLC-DAD), z wyposażeniem oraz elementami składowymi wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do umowy, zwanego dalej Urządzeniem, wraz z instalacją, uruchomieniem, skonfigurowaniem i sprawdzeniem oraz z przeglądami konserwacyjnymi, usuwaniem wad i awarii w okresie gwarancji, przeszkoleniem pracowników zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, określonym w Załączniku nr 2a (Opis przedmiotu zamówienia - OPZ) do SWZ. 2. Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostawa przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego chromatografu gazowego sprzężonego ze spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (GC-MS/MS) z wyposażeniem oraz elementami składowymi, zwanego dalej „Urządzeniem”. Pełny zakres i sposób wykonania przedmiotu umowy szczegółowo określa Załącznik nr 2b -OPZ, do SWZ.
Interne Kennung: ZP-17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I
Beschreibung: część I - dostawa chromatografu cieczowego z detektorem z matrycą diodową HPLC-DAD
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część II
Beschreibung: dostawa chromatografu gazowego GC-MS-MS
Interne Kennung: 2