2. Verfahren
Verfahren
Titel: Campagne- en mediadienstverlening t.b.v. A&O fonds Gemeenten
Beschreibung: De opdracht ziet toe op de volledige strategische en creatieve campagneondersteuning voor de mogelijk meerjarige “Jij bent nodig”-campagne, aanverwante communicatie-activiteiten, en bijbehorende (advisering omtrent) media-inkoop. De opdracht valt uiteen in twee percelen: campagnedienstverlening (perceel 1) en mediadiensten (perceel 2). Het staat inschrijvers vrij om op één of beide percelen in te schrijven. Gunning geschiedt per perceel, zonder maximum aan het aantal te winnen percelen per opdrachtnemer. Via deze Europese, niet-openbare aanbestedingsprocedure wensen wij - A&O fonds Gemeenten -, in onze rol van aanbestedende dienst, een raamovereenkomst te sluiten, per perceel, met één wederpartij voor de dienstverlening op het gebied van Campagnediensten (perceel 1) en Mediadiensten (perceel 2). De raamovereenkomst (per perceel) kent als beoogde ingangsdatum 1 juni 2026 en een initiële looptijd van één (1) jaar. Nadien kan de raamovereenkomst tweemaal, eenzijdig door Opdrachtnemer, worden verlengd, telkens voor de duur van één (1) jaar. De raamovereenkomst eindigt definitief op 1 juni 2029. Informatie over verwachte waarden, deelopdrachten in het eerste jaar en maximale waarde per perceel staat in de Selectieleidraad.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung, 79341400 Werbekampagnen, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Campagnedienstverlening
Beschreibung: Perceel 1 ziet toe op het ontwikkelen van een integrale “Jij bent nodig”-campagnestrategie die direct voortvloeit uit het meerjarenprogramma “De Wendbare Gemeenteambtenaar” van A&O fonds Gemeenten. De strategie draagt aantoonbaar bij aan de missie van A&O fonds Gemeenten om gemeenteambtenaren te stimuleren zich te ontwikkelen, wendbaar te blijven en met vertrouwen in te spelen op veranderingen in hun werk. Binnen de scope valt tevens de volledige doorvertaling van deze strategie naar concrete (deel)campagnes en activaties per fase. Hieronder valt ook de ontwikkeling van middelen (online, offline en hybride) en een voorstel voor de inzet van de middelenmix. De volledige beschrijving van de scope staat in de selectieleidraad. Een raamovereenkomst met één partij voor de duur van 1 jaar, met tweemaal een mogelijkheid tot verlengen met 12 maanden. Informatie over verwachte waarden, deelopdrachten in het eerste jaar en maximale waarde per perceel staat in de Selectieleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst (per perceel) kent als beoogde ingangsdatum 1 juni 2026 en een initiële looptijd van één (1) jaar. Nadien kan de raamovereenkomst tweemaal, eenzijdig door Opdrachtnemer, worden verlengd, telkens voor de duur van één (1) jaar. De raamovereenkomst eindigt definitief op 1 juni 2029.
Los: LOT-0002
Titel: Mediadienstverlening
Beschreibung: A&O fonds Gemeenten wenst, na ontwikkeling van de campagnes en middelen (perceel 1), mediakanalen in te zetten om deze onder de aandacht te brengen. De opdracht onder perceel 2 behelst dan ook advisering over de inzet van media (mogelijkheden, preferred kanalen, aansluiting bij de doelgroep, effectiviteit in relatie tot gewenst bereik) alsmede het volledig uit handen nemen van de inkoop en inzet van paid media (tenzij er moverende redenen zijn om hier in de praktijk van af te wijken, bijvoorbeeld omdat er nog lopende contracten zijn en/of het makkelijker te organiseren is via A&O fonds Gemeenten zelf). Een volledige beschrijving van de scope staat in de Selectieleidraad. Een raamovereenkomst met één partij voor de duur van 1 jaar, met daarna tweemaal een mogelijkheid tot verlengen met 1 jaar. Alle informatie over verwachte waarde, maximale waarde en opdrachten in het 1e jaar staat in de Selectieleidraad opgenomen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing