See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D8, 0805 Zajištění provozu dálnice – Kancelář geotechnického monitoringu dálnice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění vysoce odborné činnosti k dosažení vyšší míry bezpečnosti provozované stavby dálnice D8, 0805 Lovosice – Řehlovice. Vybraný dodavatel provede posouzení účinnosti stávajícího systému GTM, navrhne a na základě schválení supervizním orgánem objednatele provede doplnění systému GTM o další monitorovací prvky tak, aby systém komplexně postihoval všechny geologické, hydrogeologické a jiné vlivy na konstrukce stavby dálnice (a vybraný dodavatel tak měl úplné vstupní a okrajové podmínek pro výpočetní modely a posouzení těchto vlivů na konstrukce stavby dálnice). Objednatel veřejnou zakázkou tak zajišťuje nejen funkčnost, pravidelný sběr dat s monitorovacích prvků, ale úplnou použitelnost získaných výsledků geotechnického monitoringu pro jejich další vyhodnocení, které v čase bezprostředně musí navazovat, a které bude provádět vybraný dodavatel na nejvyšší odborné úrovni. (Blíže viz. Zadávací dokumentace)
Interne Kennung: 80SD000582
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
Los: LOT-0002