2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Beschreibung: De Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland (VrAA) is voornemens het eerder verleende uitsluitend recht voor het afnemen van bedrijfsschadeverzekeringen van Verzekeringsbedrijf Groot Amsterdam (VGA) te verlengen. Premiebedragen zijn ongeveer 1 miljoen euro per jaar.
Interne Kennung: 2025-11-verzekeringen
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Verzekeringen
Beschreibung: De bestuursleden van de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland (VrAA) hebben in 2019 ingestemd met het toekennen van een uitsluitend recht aangaande bedrijfsschadeverzekeringen aan Verzekeringsbedrijf Gemeente Amsterdam (‘VGA’). VrAA is voornemens om de verlenging van het uitsluitend recht te verlengen vanaf 1 januari 2026 met 2 jaar, met een optie tot verlenging van driemaal 1 jaar. Het betreft de volgende verzekeringen onder bij VGA: aansprakelijkheid-, de opstal-/inventarisverzekering, de voertuigverzekering en de zorgverzekering voor het repressief personeel. Door een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf te publiceren, stelt de VrAA andere partijen in de gelegenheid om in rechte op te komen tegen deze opdrachtverlening.
Interne Kennung: 1