See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa i montaż pojemników półpodziemnych na odpady komunalne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 160 szt. pojemników półpodziemnych na odpady komunalne zmieszane i segregowane, wraz z ich montażem tj. posadowieniem w gruncie, w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie miasta Katowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 735624-2025
Interne Kennung: PN/26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 160 Stück