See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku, utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych, urządzeń sportowych i obiektów małej architektury oraz utrzymanie zieleni gminnej i zadrzewień w Malborku w 2026
Beschreibung: utrzymania czystości i porządku na terenie miasta poprzez: a) opróżnianie koszy ulicznych z przekazaniem odpadów do utylizacji, b) usuwanie dzikich wysypisk z przekazaniem odpadów do utylizacji, c) wywóz odpadów zebranych przez służby miejskie z przekazaniem ich do utylizacji, 1) Wykonawca będzie opróżniał ok. 935 szt. pojemników ulicznych i 86 koszy przystankowych oraz oczyszczał bezpośrednie sąsiedztwo pojemnika z zalegających wokół odpadów, wg zasad i stawek określonych w załączniku Nr 1 do niniejszej umowy. Usługa uważana będzie za niewykonaną lub wykonaną z nienależytą starannością, w przypadku stwierdzenia przepełnienia pojemników i zalegania nieczystości wokół nich. 2) W trakcie trwania umowy Powierzający zastrzega sobie prawo do zwiększenia liczby koszy ulicznych. 3) Wywozu odpadów z koszy należy dokonywać pojazdem bezpylnym zgodnie z obowiązującą technologią, zaopatrzonym w system nawigacji GPS, z możliwością odtworzenia trasy przejazdu na żądanie Powierzającego. 2. utrzymania miejskich terenów rekreacyjnych, urządzeń sportowych i obiektów małej architektury w zakresie: a) budowy, montażu i utrzymania we właściwym stanie technicznym i sanitarnym urządzeń sportowych, zabawowych i piaskownic na terenach miejskich, 3. utrzymania zieleni gminnej i zadrzewień poprzez wykonywanie cyklicznych zabiegów pielęgnacyjnych dotyczących drzew i krzewów, wycinki drzew i krzewów, usuwania wiatrołomów, koszenia terenów miejskich, przycinania żywopłotów, utrzymania miejskich terenów zieleni urządzonej (klomby, gazony itp.) oraz wycinania samosiejek z rowów w pasach dróg gminnych.
Interne Kennung: GKO.271.20.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta, utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych, urządzeń sportowych i obiektów małej architektury oraz utrzymanie zieleni gminnej i zadrzewień na terenie Miasta Malborka w 2026 roku”
Beschreibung: 1. utrzymania czystości i porządku na terenie miasta poprzez: a) opróżnianie koszy ulicznych z przekazaniem odpadów do utylizacji, b) usuwanie dzikich wysypisk z przekazaniem odpadów do utylizacji, c) wywóz odpadów zebranych przez służby miejskie z przekazaniem ich do utylizacji, 1) Wykonawca będzie opróżniał ok. 935 szt. pojemników ulicznych i 86 koszy przystankowych oraz oczyszczał bezpośrednie sąsiedztwo pojemnika z zalegających wokół odpadów, wg zasad i stawek określonych w załączniku Nr 1 do niniejszej umowy. Usługa uważana będzie za niewykonaną lub wykonaną z nienależytą starannością, w przypadku stwierdzenia przepełnienia pojemników i zalegania nieczystości wokół nich. 2) W trakcie trwania umowy Powierzający zastrzega sobie prawo do zwiększenia liczby koszy ulicznych. 3) Wywozu odpadów z koszy należy dokonywać pojazdem bezpylnym zgodnie z obowiązującą technologią, zaopatrzonym w system nawigacji GPS, z możliwością odtworzenia trasy przejazdu na żądanie Powierzającego. 2. utrzymania miejskich terenów rekreacyjnych, urządzeń sportowych i obiektów małej architektury w zakresie: a) budowy, montażu i utrzymania we właściwym stanie technicznym i sanitarnym urządzeń sportowych, zabawowych i piaskownic na terenach miejskich, 3. utrzymania zieleni gminnej i zadrzewień poprzez wykonywanie cyklicznych zabiegów pielęgnacyjnych dotyczących drzew i krzewów, wycinki drzew i krzewów, usuwania wiatrołomów, koszenia terenów miejskich, przycinania żywopłotów, utrzymania miejskich terenów zieleni urządzonej (klomby, gazony itp.) oraz wycinania samosiejek z rowów w pasach dróg gminnych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen