2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor Arbo-diensten
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst voor haar Arbo-diensten één nieuwe raamovereenkomst aan te gaan door middel van een Europese aanbesteding Arbo-diensten met referentienummer AER-ARBO24. Hierbij is de ‘inschrijving met de Beste-PKV het uitgangspunt. De raming komt uit op circa € 250.000 per jaar exclusief BTW, op basis van het prijspeil en inzet 2024. De raming voor deze aanbesteding komt daarmee op circa € 1.500.000 exclusief indexeringen. De raamovereenkomst is gemaximaliseerd op € 2.500.000,-, als dit bedrag bereikt wordt zal de raamovereenkomst eindigen, ongeacht de looptijd.
Interne Kennung: AER-ARBO24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De daadwerkelijke initiële looptijd bedraagt 24 maanden. NB: als onverhoopt de dienstverlening na 1-1-2026 pas aanvangt zal de duur van de eerste periode navenant korter zijn, maar de initiële looptijd zal altijd eindigen op 1-1-2028.