80764-2026 - Ergebnis
Niederlande – Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln – Onderhoud en renovatie van de openbare verlichting gemeente Wijk bij Duurstede 2026-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud en renovatie van de openbare verlichting gemeente Wijk bij Duurstede 2026-2029
BeschreibungOpdrachtgever wenst voor de duur van 4 jaar een raamovereenkomst af te sluiten met één ondernemer voor het onderhoud van de openbare verlichting in gemeente Wijk bij Duurstede. Zie leidraad
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungOnderhoud en renovatie van openbare verlichting gemeente Wijk bij Duurstede. Zie leidraad.
Interne Kennung1