See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Installatieonderhoud E&W
Beschreibung: De opdracht betreft E&W installatieonderhoud op basis van een all-in afkoop voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Hieronder valt in ieder geval het correctief onderhoud, het preventief onderhoud, het storingsonderhoud en keuringen. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Het doel van de opdracht is op een zo praktisch mogelijke wijze invulling geven aan het E&W installatieonderhoud waarbij de levensduur van de installaties in het oog wordt gehouden, proactief wordt geadviseerd en korte communicatielijnen zijn geborgd. Volledige vervanging van installaties of nieuw aanbrengen van installaties is géén onderdeel van deze opdracht. Hieronder is een afname opgenomen over 2024: 1. E installaties: ca. € 85.000 inclusief btw 2. W installaties: ca. € 170.000 inclusief btw Aan deze bedragen zijn geen rechten te ontlenen. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt opdrachtgever de jaarlijkse waarde van de totale opdracht op gemiddeld € 260.000 inclusief btw per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 - Elektrotechnische (E) installaties (inclusief BMI, IBI en noodverlichting)
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: P2 - Werktuigbouwkundige (W) installaties
Interne Kennung: 2