807688-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung – Organizacja szkoleń zdalnych (webinarów) dla podmiotów planujących ubiegać się o dofinansowanie na realizację projektów przyrodniczych oraz realizujących projekty przyrodnicze w ramach Funduszy Europejskich
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja szkoleń zdalnych (webinarów) dla podmiotów planujących ubiegać się o dofinansowanie na realizację projektów przyrodniczych oraz realizujących projekty przyrodnicze w ramach Funduszy Europejskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa organizacji szkoleń zdalnych (webinarów) dla podmiotów planujących ubiegać się o dofinansowanie na realizację projektów przyrodniczych oraz realizujących projekty przyrodnicze w ramach Funduszy Europejskich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) – załącznik nr 1 do SWZ. projektowane postanowienia umowy (PPU) – załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungDZ.270.133.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ckps/proceedings.Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w SWZ zamieszczonej na Platformie zakupowej w załącznikach do niniejszego postępowania.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) – załącznik nr 1 do SWZ. - projektowane postanowienia umowy (PPU) – załącznik nr 2 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcją jest usługa tłumaczenia przez Wykonawcę webinarów na polski język migowy w przypadku zgłoszenia zapotrzebowania na tłumaczenie na polski język migowy przez jakiegokolwiek uczestnika webinarium. Maksymalna liczba usług tłumaczenia webinarów na polski język migowy to 48 tłumaczenia. Zamawiający nie dopuszcza tłumaczenia na SJM. Decyzję w sprawie realizacji opcji Zamawiający podejmie do 2 dni roboczych przed wyznaczonym terminem webinaru, którego dana usługa dotyczy.