See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VAN DIENSTEN MET BETREKKING TOT DE AANDUIDING VAN TWEE DIENSTVERLENERS VOOR EEN OPDRACHT VAN ONDERHOUD EN BEHEER VAN TECHNISCHE HVAC-INSTALLATIES VOOR WOONGEBOUWEN, MET HERSTELDIENST 24 UUR PER DAG, 7 DAGEN PER WEEK GESLOTEN ONDER DE VORM VAN EEN RAAMOVEREENKOMST MET 2 PERCELEN
Beschreibung: BinHôme SC beheert ongeveer 2.500 woningen, waarvan meer dan 1.500 zijn aangesloten op collectieve HVAC-installaties. Deze installaties vereisen regelmatig preventief onderhoud, 24u/24 en 7d/7 herstellingen in geval van storingen, en curatief onderhoudswerk.
Interne Kennung: BH- TENDER-AC MAINTENANCE HVAC- 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39715200 Heizgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BH- TENDER-AC MAINTENANCE HVAC- 2025 - 1
Beschreibung: BinHôme SC beheert ongeveer 2.500 woningen, waarvan meer dan 1.500 zijn aangesloten op collectieve HVAC-installaties. Deze installaties vereisen regelmatig preventief onderhoud, 24u/24 en 7d/7 herstellingen in geval van storingen, en curatief onderhoudswerk. Dit perceel is bestemd voor de installaties die zich op het grondgebied van de gemeente Elsene bevinden.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39715200 Heizgeräte, 45331100 Installation von Zentralheizungen
Los: LOT-0002
Titel: BH- TENDER-AC MAINTENANCE HVAC- 2025 - 2
Beschreibung: BinHôme SC beheert ongeveer 2.500 woningen, waarvan meer dan 1.500 zijn aangesloten op collectieve HVAC-installaties. Deze installaties vereisen regelmatig preventief onderhoud, 24u/24 en 7d/7 herstellingen in geval van storingen, en curatief onderhoudswerk. Dit perceel is bestemd voor de installaties die zich op het grondgebied van de gemeente Ukkel bevinden.
Interne Kennung: 2