2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie inzake klinisch verblijf
Beschreibung: Deze kennisgeving wordt gepubliceerd om te voldoen aan het transparantiebeginsel en om marktpartijen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de voorgenomen gunning. De aanbestedende dienst is van oordeel dat er geen daadwerkelijke mededinging mogelijk is om technische en wettelijke redenen. Voor nadere informatie over deze onderbouwing verwijzen wij u naar de bijlage. Op basis van de gegevens van 2024 inclusief indexatie betreft het hier een totale raming van €2.150.000 exclusief BTW. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1