807877-2025 - Ergebnis
Polen – Röntgengeräte – Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” – zakup aparatu RTG dla potrzeb przychodni SZPZLO Warszawa-Ochota przy ul. Sosnkowskiego 18 w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” – zakup aparatu RTG dla potrzeb przychodni SZPZLO Warszawa-Ochota przy ul. Sosnkowskiego 18 w Warszawie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa montaż i uruchomienie nowego cyfrowego aparatu RTG wraz z pracami instalacyjnymi niezbędnymi do podłączenia aparatu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w zestawieniu parametrów technicznoużytkowych stanowiącym Załącznik nr 2 i Załącznik nr 2a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Oferowany przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy wyprodukowany w 2025 roku, nie powystawowy, nie będący aparatem ,,demo’’– kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów inwestycyjnych .
Vorherige Bekanntmachung548704-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP-2511-13-GK/2025