2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Bezgotówkowy bieżący zakup oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej 95 za pomocą elektronicznych kart paliwowych , do zbiorników pojazdów należących do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: a. Oleju napędowego (B7) w prognozowanej ilości – 180 000 litrów b. Etyliny bezołowiowej 95 (E10) w prognozowanej ilości – 6000 litrów
Vorherige Bekanntmachung: 766170-2025
Interne Kennung: MT.2370.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 186 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji.