807964-2025 - Ergebnis
Polen – Kundenkreditkarten – Dostawa kart podarunkowych na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kart podarunkowych na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kart podarunkowych w formie elektronicznych kart płatniczych zwanych dalej „kartami” na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Zamówienie obejmuje dostawę kart podarunkowych w ilości 718 sztuk o łącznej wartości 801 200,00 PLN, wraz z 718 szt. kopert służących do ich opakowania w tym: 473 szt. kart podarunkowych o nominale 1000,00 PLN, 74 szt. kart podarunkowych o nominale 1200,00 PLN, 171 szt. kart podarunkowych o nominale 1400,00 PLN.
Vorherige Bekanntmachung630862-2025
Interne KennungOK-III.272.30.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten
5. Los
LosLOT-0001
Menge718 Stück