2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van voor- en naschoolse opvang, opvang tijdens schoolvrije dagen en opvang tijdens vakantieperiodes in kader van het BOA-decreet.
Beschreibung: De opdracht omvat de organisatie van voor- en naschoolse opvang, volledig volgens de bepalingen van het BOA-decreet en het lokaal erkenningskader van het lokaal bestuur. De aanbieder voorziet op de opgegeven locaties voor- en naschoolse opvang, opvang op schoolvrije dagen en vakantieopvang tijdens de schoolvakanties.
Interne Kennung: PPP02B-3768/6032/2026-3768
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-3768 1_1