8080-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.. w terminie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.. w terminie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025r.
BeschreibungŚwiadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.. w terminie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025r. -zgodnie z swz
Vorherige Bekanntmachung655392-2024
Interne KennungRI.271.1.40.2024.ANGI
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający w niniejszym postępowaniu stosuje art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, gdyż składanie ofert odbywa się w całości w formie elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001