2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nábytku a souvisejícího vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 224 ks nábytku a souvisejícího vybavení, blíže specifikovaného v příloze č. 1 – Technický popis a položkový rozpočet. Nedílnou součástí plnění bude doprava a vykládka v místě plnění, montáž a instalace v místě plnění. Součástí předmětu plnění je dodání záručních listů v rozsahu odpovídajícímu projektu s názvem: „Nákup a rekonstrukce azylového domu Charity Ústí nad Labem“ (reg. č. CZ.31.6.0/0.0/0.0/24_108/0010801), dle technického popisu, který je součástí těchto zadávacích podmínek (dále jen „ZP“).
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39122100 Vorratsschränke, 39121200 Tische, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143112 Matratzen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39531000 Teppiche
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39531000 Teppiche, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39143112 Matratzen, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání smlouvy uzavřené na základě zadávacího řízení: a) Změny ceny předmětu plnění v důsledku jednoznačných změn právních předpisů (změna sazby DPH), b) Dobu pro dodání předmětu plnění lze prodloužit v souvislosti s nepředvídatelným nedostatkem personálu a materiálu, určeným pro řádné plnění, způsobených epidemií nebo zásahy veřejné či vyšší moci. V případě, že dodavatel nebude moci dodat bezvadné zboží dle čl. IV. odst. 1 této smlouvy z důvodu vyhlášení nouzového stavu či z důvodu karanténních nebo jiných opatření veřejné moci nebo vyšší moci, vyhrazuje si kupující právo adekvátně prodloužit dobu dodání zboží. Jestliže se bude dodavatel domnívat, že je oprávněn k prodloužení doby dodání zboží, musí toto oznámit kupujícímu, včetně popisu a odůvodnění konkrétní události nebo okolnosti. dodavatel musí pokračovat ve výrobě zboží s využitím takových vhodných a rozumných opatření, která jsou přiměřená pro tyto události, a musí jednat v souladu s jakýmikoli pokyny, které mu dá kupující. Prodloužení doby dodání zboží bude odpovídat době trvání překážky, přerušení či omezení výroby, s přihlédnutím k době nezbytně nutné pro obnovení výroby. Případná změna musí být prokazatelně doložena včetně doby, po kterou nebylo možno pokračovat v plnění dle této smlouvy. Po odsouhlasení oběma smluvními stranami může být následně uzavřen dodatek stvrzující tuto změnu.