See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa z wniesieniem oraz instalacją Mikroskopowego Zestawu Aparaturowego do oceny stanu, ilości, konfluencji komórek z wyposażeniem na potrzeby projektu NCN OPUS "Komórki senescentne jako nowy mechanizm w rozwoju i progresji raka głowy i szyi".
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa z wniesieniem oraz instalacją Mikroskopowego Zestawu Aparaturowego do oceny stanu, ilości, konfluencji komórek z wyposażeniem na potrzeby projektu NCN OPUS "Komórki senescentne jako nowy mechanizm w rozwoju i progresji raka głowy i szyi". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 621888-2025
Interne Kennung: PN-71/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa z wniesieniem oraz instalacją Mikroskopowego Zestawu Aparaturowego do oceny stanu, ilości, konfluencji komórek z wyposażeniem na potrzeby projektu NCN OPUS "Komórki senescentne jako nowy mechanizm w rozwoju i progresji raka głowy i szyi". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).